Ułatwienia dostępu

Produkty Zepter – Oficialny przedstawiciel produktów marki Zepter w Poznaniu i Wielkopolsce

Zadbaj o odporność organizmu i chroń się przed działaniem niebezpiecznych wirusów! Najskuteczniejszą ochroną przed zakażeniem wirusami jest wyeliminowanie ich z otoczenia. Zapoznaj się z urządzeniem Therapy Air On.


Punkt serwisowy firmy Zepter w Poznaniu znajduje się w oddziale naszej firmy na ul. ul. Dąbrowskiego 9/11 na Jeżycach (obok poczty), dokąd zapraszam po umówieniu telefonicznym terminu.

We wszystkich sprawach dotyczących nowości w Zepterze, zakupów urządzeń firmy Zepter z atrakcyjnymi rabatami i prezentami dzięki programowi Zepter BizzClub, serwisu Zeptera, przeglądów pogwarancyjnych sprzętu Zeptera, informacji o spotkaniach dla klientów Zeptera można zgłaszać się pod numer 501017147.

Jeśli posiadają Państwo naczynia Zepter wiele lat i chcecie, aby wyglądały jak nowe, to można oddać je do polerowania w naszym serwisie Zepter. Zachwycą się Państwo nimi jak w dniu zakupu!

Potrzebują Państwo kapsułki naszej znakomitej kawy do ekspresu, Oxy Sterile Spray - czyli skoncentrowany tlen do naświetlań i pielęgnacji skóry, jakieś części zamienne do urządzeń Zeptera lub do urządzenia do naświetlań Bioptron i Medolight, uszczelkę, termokontroler, pakiet filtrów do oczyszczacza powietrza Therapy Air Ion lub do Therapy Air Smart, zestawy filtrów do oczyszczania wody Edel Wasser i Aqueena, a może skończyło się mleczko cleanSy Clean Steel (Zep-Top) do czyszczenia naczyń?

Jeśli Państwo nie mogą przyjechać do Poznania do naszego serwisu Zeptera, to proszę o kontakt i jeśli potrzebne Państwu akcesoria, części lub produkty firmy Zepter będą dostępne poprzez serwis, to ja prześlę je Państwu za pośrednictwem kuriera po ustaleniu kosztów zamówionych części i wysyłki.

Przez telefon możliwa jest wstępna ocena czy są Państwo w stanie usprawnić swój sprzęt firmy Zepter, kupując poprzez serwis Zeptera odpowiednie części zamienne lub elementy serwisowe. Również można dowiedzieć się czy Państwa urządzenie Zepter jest nadal serwisowane.

We wszelkich tego typu sprawach proszę dzwonić pod numer 501017147. od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-19:00, a ja chętnie pomogę.