Ułatwienia dostępu

Produkty Zepter – Oficialny przedstawiciel produktów marki Zepter w Poznaniu i Wielkopolsce

Szanowni Państwo!

Zapraszam do zakupu  oryginalnych urządzeń firmy Zepter.

Aby zamówić wybrane urządzenie/a wystarczy wejść na e-shop

Istnieje również możliwość dokonania zamówienia tradycyjnie - poprzez kontakt osobisty i wypisanie umowy na zakup produktów.

Firma Zepter zapewnia gwarancję, fakturę VAT, dostawę przez kuriera.

Decydując się na zakup urządzeń od naszej firmy, mają Państwo pewność, że jest to towar nowy, oryginalny, najwyższej jakości, posiadający gwarancję (2-5 lat w zależności od wybranego urządzenia).

Faktura VAT, wystawiona przez Zepter International uprawnia osoby niepełnosprawne do skorzystania z ulgi rehabilitacyjnej (w przypadku produktów Bioptron i Medolight).

Firma Zepter International jest jedynym dystrybutorem na cały świat polecanych przeze mnie urządzeń i produktów.

Płatność:

 • przelewem na konto firmy Zepter (całość jednorazowo lub w formie nieoprocentowanych przedpłat)
 • rozłożona na dogodne raty (w porozumieniu z Bankami: Credit Agricole, In Bank i Alior Bank) - sprawnie autoryzuję wniosek kredytowy
 • pobranie (płatne u kuriera gotówką lub kartą)

Sprzedaż ratalna

Nasi klienci mają trzy banki do wyboru: Credit Agricole, As Inbank i Alior Bank z możliwością odroczenia pierwszej płatności.

Zepter we współpracy z bankami przygotował bardzo atrakcyjne oferty, dzięki którym mogą Państwo nabyć produkty Zepter oraz Bioptron w systemie ratalnym w prosty sposób, również telefonicznie i przez internet przy naszym pełnym wsparciu.

Nasza oferta ratalna to:

 • Raty 0%
 • Miesięczny koszt kredytu: 0%
 • Opłata przygotowawcza: 0%
 • Zero kosztów dodatkowych
 • Szybka decyzja kredytowa - ekspresowa autoryzacja wniosku kredytowego
 • Kwota kredytu - cena towaru bez wymaganej wpłaty własnej

System Rentall

Rentall to nowoczesny system pozwalający na użytkowanie wyrobów Zepter, wydanych na podstawie umowy najmu, finansowanej wpłatami własnymi w systemie miesięcznych rat czynszu.

Rentall to propozycja dla Klubowiczów Zepter, którzy nie chcą korzystać z systemu bankowego lub nie mogą zapłacić pełnej kwoty, a chcieliby otrzymać produkt jak najszybciej.

System Zepter Rentall nie generuje żadnych dodatkowych kosztów, a wybrane produkty otrzymają Państwo po wpłacie depozytu.

Zasady programu Rentall:

 • Minimalna wartość umowy RentAll po rabacie - 500 zł
 • Wydanie towaru następuje po wpłacie depozytu, którego wartość jest stała dla danego produktu i nie zależy od ceny zakupu
 • Ilość rat czynszu zależy od wartości zakupionych produktów:
  1. Zakup od 500 PLN do 4 500 zł po rabacie - do 10 rat plus rata końcowa, którą stanowi depozyt opłacony na wstępie
  2. Zakup powyżej 4 500 zł po rabacie - do 15 rat plus rata końcowa, którą stanowi, depozyt opłacony na wstępie
  3. Ilość rat może być mniejsza, ale nie większa.

Po wpłacie depozytu następuje wydanie towaru na podstawie zlecenia niefakturowanego – bez faktury. Faktury za każdy miesiąc najmu (wg ilości rat czynszowych) są wystawiane i wysyłane elektronicznie - termin płatności wynosi 7 dni do daty każdej faktury. Faktura końcowa wystawiana jest po wpłacie ostatniej raty czynszu. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w umowie najmu.

Mają Państwo jakieś pytania dotyczące naszych produktów?

Proszę pisać na:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub dzwonić pod numer:

501017147,

a ja postaram się odpowiedzieć na nie. 


Firma Zepter International Poland Sp. z o.o. jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym - Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000107635.

NIP: 526-020-01-87