Ułatwienia dostępu

Produkty Zepter – Oficialny przedstawiciel produktów marki Zepter w Poznaniu i Wielkopolsce

magiczna rękawica

Budowa magicznej rękawicy w porównaniu z zwykłą ściereczką bawełnianą

Wykonana z mikrowłókna ZEPTER będącego połączeniem poliestru z poliamidem. Jego przekrój można porównać do gwiazdy o licznych ramionach. Nietypowa struktura budowa magicznej rękawicy daje duże możliwości. Przekrój zwykłego włókna bawełny wygląda jak kulka, która jedynie przesuwa brud, zamiast go zbierać. W efekcie, po przetarciu, cząsteczki brudu, kurzu i wody nadal pozostają na powierzchni.

Zupełnie inaczej jest w przypadku mikrowłókna ZEPTER, które zostało zastsowane w magicznej rękawicy. Dzięki gwieździstej budowie mikrowłókno zbiera i zatrzymuje zanieczyszczenia wewnątrz swojej struktury, pozostawiając czystą, lśniącą powierzchnię, bez smug i rys.

Magiczna rękawica stosuj stosowana na sucho

Ścieranym powierzchniom nadaje ładunek elektrostatyczny odpychający kurz, przez co dłużej pozostają one czyste. Te właściwości mają szczególne znaczenie przy czyszczeniu ekranów telewizorów czy monitorów. Powierzchnie te wytwarzają pole elektrostatyczne, powodujące, że po przetarciu ich zwykłą ściereczką, kurz jest natychmiast przyciągany, a po sprzątaniu magiczną rękawicą nie ma śladu. Po wytarciu tych powierzchni magiczną rękawicą neutralizuje się pole elektrostatyczne, kurz osiądzie znacznie później na ekranie. Efekt naszego sprzątania będzie widoczny dłużej, niż przy tradycyjnych metodach.

Rękawica stosowana na mokro powoduje, że mikrowłókna wchłaniają zanieczyszczenia i zatrzymują je wewnątrz. Dzieje się tak dzięki temu, że cząsteczki wody znajdujące się pomiędzy włóknami mają zdolność absorpcji zanieczyszczeń - efekt kapilaryczny. Ale to jeszcze nie wszystko! W przypadku rękawicy, efekt ten jest spotęgowany, ponieważ w procesie produkcji spleciono w nietypowy sposób ogromną ilość długich włókien.

Dzięki temu rękawica może zgromadzić w sobie 4 razy więcej brudu, niż wynosi jej ciężar własny, co pozwala sprzątać przy jej użyciu, bez konieczności częstego płukania i bez obaw, że zanieczyszczenia będą przenosiły się lub rozmazywały na czyszczonej powierzchni. Te właściwości znakomicie sprawdzają się przy myciu mocno zanieczyszczonych i dużych powierzchni jak np. okna.

Dlaczego warto ją mieć w kuchni?

Jest idealnym rozwiązaniem przede wszystkim przy wycieraniu wszelkich powierzchni ze stali nierdzewnej, inox, okapu, piekarnika, lodówki, kuchenki (również płyty ceramicznej). Rękawica nie tylko skutecznie usuwa tłuste plamy, ale pozostawia powierzchnie bez smug i zacieków w łazience, doskonale się sprawdza przy wycieraniu glazury, terakoty, wanny, umywalki czy armatury.

Dlaczego warto sprzątać przy pomocy jej pokoje?

Rękawica na mokro doskonale myje podłogi, a także duże powierzchnie szklane, jak np. okna lub lustra. Na sucho sprawdza się w czyszczeniu sprzętu RTV np. ekranu telewizora czy monitora oraz powierzchni drewnianych np. mebli.

Dlaczego warto sprzątać przy pomocy jej samochód?

Rękawica jest także doskonała dla wielbicieli lśniąco czystych samochodów. Idealnie nadaje się do mycia czy wycierania karoserii, szyb, a nawet felg. Możemy przecierać nią wszelkie nie chropowate powierzchnie, bez konieczności płukania po każdym użyciu.

Co robić aby magiczna rękawica służyła nam jak najdłużej?

  • przed pierwszym użyciem należy wyprać rękawicę dwukrotnie w szarym mydle w celu uaktywnienia włókien,
  • rękawicę należy myć szarym mydłem lub prać w pralce przy użyciu ekologicznego proszku,
  • nie stosować wybielaczy ani chloru; nie płukać w płynach zmiękczających,
  • prać regularnie, aby przedłużyć okres użytkowania ściereczek,
  • nie prać razem z ręcznikami frotte chyba, że ściereczki zostaną umieszczone w specjalnym woreczku przeznaczonym do prania delikatnych materiałów,
  • w celu całkowitego usunięcia bakterii prać w temperaturze 90°C,
  • nie prasować.

Co zrobić aby mieć magiczną rękawicę Zeptera?

Wystarczy dokonać zakupu na kwotę minimum 400 PLN przez mój e-sklep lub w poznańskim oddziale kontaktując się z przedstawicielką Zeptera pod numerem 501017147. Zakup może być dokonany drogą telefoniczną pod tym samym numerem, który obsługuje Lidia. Rękawicę prześlemy na Państwa adres.

Można również pośredniczyć w zakupach innej osoby, czyli polecić nam nowego klienta/klientkę i w podziękowaniu za polecenie, które zaowocuje zamówieniem na kwotę powyżej 600 PLN otrzymać magiczną rękawicę. Przy wyższych wartościach umów (1200 PLN, 1800 PLN itd.) będzie ich stopniowo więcej.

Polecamy nasze produkty oraz zapraszamy do kontaktu.