Ułatwienia dostępu

Produkty Zepter – Oficialny przedstawiciel produktów marki Zepter w Poznaniu i Wielkopolsce

Poznaj kompleks przeciwstarzeniowy, który odmłodzi twoją skórę.

Skoncentrowany preparat La Danza Hyperlight Fusion zawiera nasz flagowy składnik - fuleren C60. Opatentowana formuła na bazie 3HFWC (hiperharmonizowany hydroksylowany fulerenowy kompleks wodny) doskonale regeneruje komórki i pobudza procesy naprawcze.

hyperlight fusion ads 01

Fuleren C60 to bardzo silny utleniacz o znacznie większej mocy niż witamina C.
Kompleks może być stosowany na dzień i na noc. Sprawi, że Twoja skóra będzie:

  • wygładzona, z wyraźnie spłyconymi zmarszczkami,
  • jędrna i elastyczna,
  • nawilżona,
  • ukojona; podrażnienia zostaną złagodzone,
  • odporna na działanie czynników zewnętrznych,
  • pełna energii i blasku.

hyperlight fusion ads 02

Dodatkowo, zawarte w tym preparacie oleje roślinne (m.in. masło shea i olej z wiesiołka dwuletniego) uzupełniają warstwę lipidową i dodatkowo chronią skórę. Kompleks La Danza Hyperlight Fusion nie zawiera konserwantów i jest bezzapachowy, zatem doskonale zadba o wrażliwą cerę skłonną do podrażnień. Jest wygodny w aplikacji i idealnie się wchłania.

Cząsteczki fulerenu mają zdolność zmiany organizacji biomolekuł i przywracania im naturalnego, zdrowego stanu. Aktywnie oddziałują na syntezę "białek młodości" kolagenu i elastyny, usprawniają procesy metaboliczne i przyspieszają regenerację. To skutkuje wyraźnie odmłodzonym i promiennym wyglądem. Widocznie poprawiona gęstość skóry właściwej wzmacnia integralność strukturalną skóry, ale także zwalcza skutki starzenia takie jak: zwiotczenie, drobne linie i zmarszczki.