Ułatwienia dostępu

Produkty Zepter – Oficialny przedstawiciel produktów marki Zepter w Poznaniu i Wielkopolsce

zeptar.pl zepter poznań

nowa pompa vacsy

 

Trochę historii

Produkty systemu próżniowego VacSy firmy Zepter są znane od wielu lat, to jest od około 28 - 30 lat. Charakterystyczną rzeczą, którą zauważamy w przypadku pokryw naczyń próżniowych na przestrzeni lat, jest zmiana ich koloru. Czyli na początku pokrywy były w kolorze turkusowym, następnie w szaro-czerwonym, potem w pomarańczowym. Linia o kolorze pomarańczowym jest szeroko obecna w naszych domach. Najnowszy kolor VacSy'ów, który jest dostępny od ponad 8 lat, to przepiękna jasna zieleń.Jedzenie prezentuje się w nich cudownie i apetycznie. Prawie samym widokiem można się najeść 🙂.

Rozwój pomp próżniowych

Rozwój systemu próżniowego dotyczy również pomp próżniowych. Przedostania pompa jasnozielona odróżnia się od poprzednich modeli tym, że to już pompa bezprzewodowa. Bieganie po kuchni z pompą i kablem, aby zamknąć pojemniki odeszło do historii już ponad 8 lat temu, gdy Zepter wprowadził ten model, co było wówczas dużym krokiem w kierunku nowoczesności i wygody.

Najnowsza pompa próżniowa - podstawowe cechy produktu

W nowej pompie próżniowej zastosowano nową funkcjonalność, co ma duży wpływ na łatwość jest użytkowania. Należy zwrócić również uwagę na mniejszy rozmiar, co pozwoliło z kolei na zmniejszenie jest wagi. Mała waga ułatwia korzystanie z pompy. Małe wymiary urządzenia dają też większe możliwości przy przechowywaniu w kuchni. Można ją schować do np. do szuflady. Możemy ją także mieć na blacie "pod ręką", a nie będzie nam przeszkadzać, a rzeczywiście małe wymiary tego praktycznego urządzenia są imponujące, jeśli porównamy je z poprzednimi modelami pompy. Jej czarny kolor ze złotymi dodatkami dostarcza dodatkowych walorów estetycznych i powoduje, że nasza przestrzeń kuchenna nabiera dodatkowej elegancji.

Bardzo ważną nową funkcjonalnością jest możliwość ładowania pompy używając kabla USB, czyli możemy ją ładować w podróży np. w kamperze lub samochodzie. Cztery godziny wystarczają do pełnego załadowania akumulatora, co następnie pozawala korzystać z niej wielokrotnie bezprzewodowo.

Tryby tworzenia próżni

Nowy produkt daje dwie możliwości tworzenia próżni: automatycznie lub manualnie.

Tryb manualny

Naciśnij przycisk - biała dioda LED zacznie migać z przerwami i pompa rozpocznie odsysanie powietrza. Po osiągnięciu optymalnej próżni diody LED zaświecą się na czerwono. Naciśnij przycisk ponownie, aby wyłączyć.

Tryb automatyczny

Naciśnij przycisk dwa razy w ciągu dwóch sekund - biała dioda LED zacznie migać z przerwami, pompa rozpocznie odsysanie i wyłączy się automatycznie dając gwarancję osiągnięcia optymalnej próżni.