Ułatwienia dostępu

Produkty Zepter – Oficialny przedstawiciel produktów marki Zepter w Poznaniu i Wielkopolsce

zeptar.pl zepter poznań

Jedni mówią na nie: garnki Zeptera, inni wręcz garki Zeptera, kolejni opowiadają o gotowaniu w naczyniach Zeptera, ale jedno jest pewne - kto poznał walory zdrowotne tego sposobu gotowania i smażenia oraz zasmakował w potrawach szybko i zdrowo przyrządzonych po'zepterowsku" - nie będzie już wracał do starych metod gotowania! Zauważamy, że już kolejne pokolenie młodych ludzi, którzy wychowali się na tych znakomitych naczyniach - kiedy zakładają własne rodziny - wyposażają się w garnki i patelnie Zeptera, bo nie wyobrażają sobie innego gotowania. Naczynia Zeptersą są bardzo solidnymi produktami. Dopiero po wielu latach można zauważyć na nich ślady użytkowania. Drobne, delikatne kreski mogą pojawić się na ich powierzchni, jeśli korzystamy przy gotowaniu z ostrych, metalowych sztućców oraz gdy używamy dużo soli powodującej wżery.

Zdarzały się już sytuacje, że klienci opowiadali o swoich przypadkach mocnego przypalenia jakiejś potrawy czy wręcz pozostawienia na ogniu naczynia z rosołem, który wygotował się całkowicie i klienci owi twierdzili, że naczynie zostało bezpowrotnie zniszczone. Otóż nie, proszę Państwa! Firma Zepter nie tylko sprzedaje najlepsze naczynia, ale również dba o usługi gwarancyjne i pogwarancyjne, co jest bardzo ważnym atutem.

Serwis za stosunkowo niedużą opłatą wykonuje usługę polerowania, która odświeża je od wewnątrz i na zewnątrz, więc kiedy kurier przywiezie je Państwu do domu, będziecie mieli wrażenie, że macie nowe garnki i patelnie. Do dopełnienia ich nieskazitelnego wyglądu może przydać się wymiana termokontrolerów na nowe oraz wymiennych uchwytów naczyń. Są one dostępne po zamówieniu telefonicznym lub meilowym u mnie. Mogę je wysłać do Państwa pocztą lub umówić się na odbiór w naszym poznańskim salonie wystawowym na ul. Dąbrowskiego 9/11, gdzie regularnie pełnię dyżury. Nie każdy decyduje się na polerowanie naczyń - do zachowania ładnego, eleganckiego wyglądu często wystarcza czyszczenie garnków i patelni Zepter jednym z naszych topowych produktów - mleczkiem do stali, popularnie znanym jako ZEP-TOP. Ma ono swoje znakomite właściwości czyszczące bez zarysowania stali szlachetnej,a przy tym bezpiecznie i skutecznie usuwa brud, tłuszcz i smugi z naczyń i powoduje, że odzyskują swój pierwotny blask. (tak! za najlepsze naczynia kuchenne klasy premium zostały uznane w 2018 roku i firma Zepter otrzymała tytuł Konsumencki Lider Jakości !) Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń: 501017147.