Ułatwienia dostępu

Produkty Zepter – Oficialny przedstawiciel produktów marki Zepter w Poznaniu i Wielkopolsce

zeptar.pl zepter poznań

therapy air smart filter s

TAS-100-01

Therapy Air®Smart wykorzystuje wielostopniowy system filtracji 360°, który umożliwia szybkie rozprowadzenie oczyszczonego powietrza we wszystkich zakamarkach 71m2 przestrzeni wewnętrznej. Dzięki trójwymiarowemu systemowi cyrkulacji powietrze zostanie oczyszczone bez względu na to, gdzie umieścisz urządzenie.

Trójwarstwowy filtr 360° składa się z głównego filtra wstępnego, filtra HEPA klasy H13 i filtra z węglem aktywnym, które całkowicie eliminują wdychane cząstki, takie jak bakterie, wirusy, alergeny i inne patogeny.

  • Filtr wstępny z nano cząsteczkami srebra: eliminuje duże cząsteczki, takie jak kurz, pleśń, włosy, łupież, sierść zwierząt itp., dzięki czemu inne filtry mogą działać z pełną mocą i dłużej. Posiada również silne właściwości antybakteryjne dzięki nanocząsteczkom srebra.
  • Filtr węglowy: Zawiera 400 g węgla drzewnego z łupin orzecha kokosowego, który ma największą gęstość mikroporów. Eliminuje nieprzyjemne zapachy jedzenia i papierosów oraz wszelkie toksyczne gazy, takie jak toluen, benzen, ksylen i formaldehyd.
  • Filtr HEPA klasy H-13: Pokryty organicznym materiałem antybakteryjnym, tiabendazolem i substancjami przeciw pleśni, wychwytuje 99,97% cząstek o wielkości 0,3 mikrona lub mniejszej, w tym: wirusy, bakterie, alergeny, zarodniki pleśni i zarazki. Zapobiega infekcjom, a także eliminuje najmniejsze cząsteczki kurzu i dymu tytoniowego.

Therapy Air Smart we wrześniu 2021 roku otrzymał Atest Higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH - Państwowy Instytut Badawczy.

Atest PZH świadczy o wysokiej jakości produktu i jego parametrach, ktróre są zgodne z restrykcyjnymi normami w zakresie bezpieczeństwa, higieny i środowiska. Oba oczyszczacze mogą być stosowane w pomieszczeniach użyteczności publicznej m.in. podmiotów wykonujących działalność leczniczą, szkolno-wychowawczą, gastronomiczną, w hotelach i placówkach kultury, w obiektach biurowych i usługowych, a także w gospodarstwach domowych.

Therapy Air Smart wyposażony jest także w czujnik informujący o potrzebie wymiany filtrów. Jeśli wymiana będzie wskazana na wyświetlaczu zaświeci się ikona informująca o potrzebie wymiany. Wymiana filtrów jest bardzo prosta. Wystarczy odkręcić pokrywę znajdującą się pod spodem urządzenia (nie ma śrób, a jedynie system zatrzaskowy) wyjąc zużyty filtr z urządzenia, umieścić nowy filtr wewnątrz urządzenia i ponowne zamknąć pokrywę. Po wymianie filtra należy zresetować czujnik wymiany filtrów. W tym celu należy przez trzy sekundy przytrzymać przycisk Filter Reset.