Ułatwienia dostępu

Produkty Zepter – Oficialny przedstawiciel produktów marki Zepter w Poznaniu i Wielkopolsce

zeptar.pl zepter poznań

W ciągu tygodnia powinniśmy spożywać 60 bazowych produktów spożywczych. Niestety średnio spożywamy tylko 15 różnych produktów na tydzień.

Doskonałym uzupełnieniem naszej diety mogą być soki wytwarzane z owoców i warzyw, które sami możemy zrobić w domu. Lecz jak wytworzyć w pełni wartościowy sok, aby proces wytwarzania nie zniszczył wartościowych substancji które dany produkt posiada? Cała tajemnica kryje się w użytej technologii. Jednym z czynników powodujących niszczenie wartościowych substancji w sokach jest temperatura. A powstawanie wyższej temperatury kojarzymy z tarciem. Tylko niższe obroty rzędu 30 – 50 obrotów na minutę dają nam gwarancję odpowiedniej temperatury przy wytwarzaniu soku. Również wyeliminowanie części metalowych z urządzenia (śruba wyciskająca wykonana z odpowiedniego tworzywa) daje nam gwarancję, że wyciskane soki nie wchodzą w reakcję z tradycyjnym metalem.

Te wyżej wymienione cechy mogą kojarzyć się z wyciskarką. Wyciskarka ma bardzo prosta konstrukcję: silnik zintegrowany z śrubą wyciskająca, sito oraz obrotowa szczotka, które znajdują się w przezroczystym pojemniku. Całość bardzo łatwa w rozłożeniu i złożeniu. Należy również dodać, że urządzenie generuje niski poziom hałasu na poziomie 55-62 db. Zachęcam do zapoznania się z wyciskarką Morejuicepress firmy Zepter.