Ułatwienia dostępu

Produkty Zepter – Oficialny przedstawiciel produktów marki Zepter w Poznaniu i Wielkopolsce

zeptar.pl zepter poznań

therapy air ion czarny s
5 lat gwarancji na Therapy Air Ion

PWC-570B/WIE

Pakiet filtrów do Therapy Air Ion

Therapy Air iOn Zepter to System Oczyszczania Powietrza z generatorem jonów ujemnych:

 • perfekcyjnie oczyszcza powietrze
 • usuwa nieprzyjemne zapachy
 • usuwa szkodliwe gazy
 • usuwa bakterie i wirusy i grzyby
 • generuje jony ujemne
 • przynosi ulgę osobom cierpiącym z powodu alergii i astmy
 • pracuje w trybach: rytmicznym, nocnym i dla dzieci
 • możliwość sterowania urządzeniem za pomocą pilota

Innowacja w służbie zdrowego oddechu

Wysoka jakość wykonania, nowoczesna technologia, piękno i prostota użytkowania. System opiera się na przełomowej technologii, mającej na celu utrzymanie, użytkowanych przez nas pomieszczeń w czystości i aby uczynić je miejscem bezpiecznym dla zdrowia. Therapy Air® iOn jest urządzeniem, na które czekałeś! Rozwiązania zastosowane w urządzeniu, wykorzystują naturalne mechanizmy. Zepter Therapy Air® iOn to urządzenie: wielofunkcyjne, zaawansowane technologicznie, stylowe i przyjazne dla użytkownika. Pozwoli cieszyć się czystym powietrzem wokół Ciebie.

Najlepsza technologia - najlepsze efekty

Specjaliści firmy Zepter International, eksperci i technicy zaprojektowali i stworzyli innowacyjne urządzenie w trosce o zdrowie Twoje i Twojej rodziny!
Technologia systemu Therapy Air® iOn oparta jest na wysoce zaawansowanej technologii, zdolnej do zwalczania różnego rodzaju zagrożeń dla Twojego oddechu i zdrowia. Jedną z głównych cech Therapy Air® iOn Zepter jest jego niesamowita wydajność i technologia, która bazuje na najprostszym, bezpośrednim sprzężeniu z użytkownikiem. Twoje indywidualne ustawienia mogą być zaprogramowane za pomocą jednego przycisku.

Therapy Air® iOn jest idealnym rozwiązaniem, by utrzymać pomieszczenia, w których spędzamy najwięcej czasu, w czystości i uczynić je bezpiecznymi dla naszego zdrowia, gdyż jego filtry oczyszczają powietrze i wzbogacają je jonami ujemnymi.

Działanie tego niezawodnego systemu oczyszczania jest jeszcze bardziej skuteczne, dzięki właściwościom jonów ujemnych. 

To mocne urządzenie składa się z:

 • pięciopoziomowego systemu filtrów
 • generatora jonów ujemnych

działających spójnie, w celu zapewnienia czystego, nieskażonego powietrza.

Wszystkie filtry są umieszczone w specjalnym pojemniku i dopasowane do siebie tak, by tworzyć efektywny system. Zajmują mało miejsca i mogą być z łatwością wyjęte. Natychmiast po przejściu przez system 5 filtrów, które zachowują się jak nieprzepuszczalne bariery, wszystkie zarazki z powietrza są eliminowane. 

Therapy Air iOn umożliwia Państwu oddychanie krystalicznie czystym powietrzem wewnątrz pomieszczeń. Państwa biuro, dom, mieszkanie, czy przedszkole Waszych dzieci staną się zdrowszymi miejscami do życia i oddychania.
Pyły, bakterie, wirusy, dym tytoniowy i inne szkodliwe zanieczyszczenia zostaną wyeliminowane.

System Oczyszczania Powietrza Zepter Therapy Air iOn wyposażony jest w pięć filtrów:

 • filtr wstępny- antystatyczny, który zatrzymuje większe cząsteczki kurzu, włosy, sierść zwierząt,
 • filtr pośredni, który usuwa w dużym stopniu drobinki kurzu, pleśń i bakterie o rozmiarze powyżej 1 µm, chroniąc jednocześnie filtr Zepter Hepa. Filtr został pokryty substancją antybakteryjną, dzięki czemu usuwa 99,9% bakterii takich, jak: gronkowce, pneumokoki, E. coli.
 • Filtr  Zepter Hepa, który charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością, usuwa większość drobnych cząsteczek i dym papoerosowy. Usuwa 99,97% zanieczyszczeń o rozmiarze powyżej 0,3µm, cząsteczki większe są filtrowane z jeszcze większą skutecznością. Z uwagi na tak wysoką efektywność filtr ten nazywamy filtrem absolutnym. Filtr został pokryty specjalną organiczną o właściwościach antybakteryjnych i antypleśniowych, dzięki czemu może on pracować przez dłuższy okres. Filtr Zepter Hepa zatrzymuje również aerozolowe cząstki radonu, który w formie gazowej dostaje się do domówi może być przyczyną chorób nowotworowych.
 • Filtr antyalergiczny, który został specjalnie zaprojektowany jako filtr dwuwarstwowy, by zapewniać eliminację zanieczyszczeń, które mogą negatywnie oddziaływać na zdrowie. Zewnętrzna warstwa pokryta jest specjalnym środkiem (srebro/apatyt) usuwającym bakterie, zarodniki pleśni oraz bakterie Legionelli. Druga warstwa zawiera wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (Ginko Biloba), który usuwa alergeny, wirusy grypy i bakterie.
 • Filtr z aktywnym węglem, który eliminuje nieprzyjemne zapachy, usuwa niektóre szkodliwe gazy (lotne związki organiczne: toluen, benzen, ksylen, styren i inne), formaldehyd, amoniak, kwas octowy oraz dym tytoniowy.

Generowanie jonów ujemnych


Duża ilość jonów ujemnych wytwarzanych przez Therapy Air iOn pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Powietrze jest tak orzeźwiające jak po burzy i świeże, jak w najwyższych partiach gór czy w lesie.

Certyfikowana skuteczność Therapy Air Ion na podstawie badań w GUI-LAB

Certyfikowana skuteczność Therapy Air Ion na podstawie badań w GUI-LAB

Certyfikowana skuteczność Therapy Air iOn na podstawie badań w GUI-LAB w Niemczech w kwietniu 2020