Ułatwienia dostępu

Produkty Zepter – Oficialny przedstawiciel produktów marki Zepter w Poznaniu i Wielkopolsce

zeptar.pl zepter poznań

filtr indygo

Długość fali: 300 - 400nm

Ewidentne działanie przeciwzaplane, głębsza penetracja daje nam możliwość stosowania przy takich chorobach jak stan zapalny zatok oraz stan zapalny ucha środkowego nawet z wysiękiem ropnym. Jeśli w pierwszej fazie tego schorzenia jesteśmy w stanie zastosować kolor indygo, to schorzenie nie rozwinie się i możemy uniknąć stosowania antybiotyków, które mogą mieć wiele skutków ubocznych.

Indygo ma jeszcze jedną ciekawą cechę i ta cecha została odkryta zupełnie przypadkiem, osoby które naświetlały ucho wewnętrzne pod kątem stanu zaplanego kolorem indygo i fioletowym, bo tu też fioletowy ma takie działanie. Przy okazji poprzez pobudzenie receptorów ucha zaobserwowaliśmy, że bardzo dobrze reaguje organizm, ponieważ osoby, które cierpiały na bezsenność już po pierwszych dwóch naświetleniach zasypiały jak małe dzieci, ponieważ w okolicy małżowiny usznej mamy doskonałe unerwienie oraz początek nerwu trójdzielnego twarzy czyli właśnie tego nerwu twarzowego i będziemy naświetlać kolorem indygo - obojętnie czy małym czy dużym filtrem - przeciwdziała bezsenności.

Paradontoza, która dotyka większość społeczeństwa w wieku po pięćdziesiątce, do tego stany zapalne dziąseł, stany zapalne przyzębia. Tutaj kolor indygo jest niezbędny. Niebieski sobie nie poradzi, ponieważ za płytko penetruje. Ale kolor indygo będzie doskonały i podczas zabiegów nie musimy obnażać szyjek zębowych, ponieważ przez nasze ciało kolor indygo będzie przenikał i zadziała przeciwzaplanie.