Ułatwienia dostępu

Produkty Zepter – Oficialny przedstawiciel produktów marki Zepter w Poznaniu i Wielkopolsce

zeptar.pl zepter poznań

filtr pomarańczowy

Długość fali: 600-650nm

  • mistrz syntezy, przyśpieszacz, rehabilitant, który pobudza syntezę fibroblastrów; namnażanie tych komórek, które odpowiadają za gojenie się ran, ale także wszelkie białka takie jak kolagen, jak glikoproteiny.
  • działa przeciwzmarszczkowo, ale także jest odpowiedzialny za właściwy sposób gojenia się tkanek po urazie, przy rozstępach po różnego rodzaju oparzeniach.
  • kolor pomarańczowy kierowany na wzgórek łonowy wspiera libido u kobiet.
  • Jeśli spojrzymy na budowę kręgosłupa i rozumiemy, że trzony naszego kręgosłupa zmieniają się z wiekiem. Tworzą się różne osteofity, takie ostre formy, które uciskają na krążki międzykręgowe czyli dyski. Niszczą one sukcesywnie dyski. Jądro miażdżyste zaczyna wyciekać z naszego dysku, tworząc przepukliny międzykręgowe. Jeśli zastosujemy kolor pomarańczowy, to my naprawdę rehabilitujemy dysk, zapobiegając się rozszerzaniu się przepukliny. W długotrwałym, kilkumiesięcznym zastosowaniu zasuszamy te zmiany i jesteśmy wstanie spokojnie zastosować Bioptron jako rehabilitację i wspomaganie leczenia naszego organizmu nieiwazyjnie. Jeśli zregenerujemy dysk to uzupełnimy jego strukturę.
  • zespół cieśni nadgarstka - zwężenie naczyń, przez który przechodzi nerw pośrodkowy, nerw który zbiera wszystkie informacje z naszych placów. Sterowanie dłonią jest bardzo skomplikowane. Naświetlając przy pierwszych symptomach jesteśmy w stanie uniknąć zabiegu chirurgicznego. Naświetlać należy minimum dwa razy dziennie po 10 minut. Jeżeli proces jest już mocno zaawansowany i zabieg jest konieczny, wówczas warto naświetlać także po tym zabiegu w celach rehabilitacyjnych.