Ułatwienia dostępu

Produkty Zepter – Oficialny przedstawiciel produktów marki Zepter w Poznaniu i Wielkopolsce

zeptar.pl zepter poznań

Hemoroidy. Ma je każdy z nas, co jest naturalne, natomiast żylaki odbytu - nawet co drugi Polak. Jest to wstydliwa choroba, która dotyka dużą część naszego społeczeństwa. Są to zarówno młode kobiety w ciąży, osoby prowadzące siedzący tryb życia, kierowcy, kolarze, osoby jeżdżące konno, seniorzy; słowem może dotknąć każdego z nas. Sondaże pokazują, że krajach wysoko uprzemysłowionych nawet co druga osoba dorosła cierpi na hemoroidy. Choroba częściej dotyka osoby starsze. Zakłada się, że wśród osób po trzydziestym roku życia, 30% ma kłopoty z hemoroidami, po czterdziestym roku - 40%, a po pięćdziesiątym roku życia już co druga osoba ma żylaki odbytu. Jednym z sygnałów choroby jest świąd odbytu i jego okolic. Ból pojawia się wtedy, gdy hemoroidom towarzyszą np. powikłania zapalne i zakrzepowe. Ze względu na obszar występowania o hemoroidach rzadko się mówi otwarcie, nawet rozmowa z lekarzem jest krępująca. Leczenie farmakologiczne jest długotrwałe , a operacja czy zabieg nie zawsze skuteczne, a przy tym kosztowne.

Dlatego możemy zaproponować sprawdzony sposób dający znakomite rezultaty. Po kąpieli najlepiej się położyć, rozchylić pośladki i naświetlać na 5 programie przez 15 minut aparatem Medolight. Zabiegi najlepiej powtarzać codziennie, można dwa razy dziennie. Efekty: ustępuje ból, zostaje zlikwidowany stan zapalny, wypustki się wchłaniają.

Dlaczego tak się dzieje?

Aparat Zepter Medolight działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo, a także przeciwobrzękowo. Jest to bezpieczne, certyfikowane urządzenie, które pomoże w przypadku choroby hemoroidalnej, ale nie tylko. Również wszelkie stany bólowe - czyli bóle kręgosłupa, kolan, układu kostnego będą leczone. Działanie jest również bzrdzo korzystne na dolegliwości krążeniowe - dla obniżenia lub podwyższenia ciśnienia, zmniejszenie cholesterolu, usuwanie blaszek miażdżycowych, wzmacnianie ścianek naczyń krwionośnych, co jest profilaktyką przeciwzawałową czy przeciw udarom.