Ułatwienia dostępu

Produkty Zepter – Oficialny przedstawiciel produktów marki Zepter w Poznaniu i Wielkopolsce

zeptar.pl zepter poznań

Garnki, patelnie i pozostałe naczynia kuchenne firmy Zepter od wielu lat są znane jako najlepsze naczynia na rynku. Potwierdzeniem niesłabnącej popularności oraz stałej dbałości Zeptera o najwyższą jakość produktów jest zdobycie nagrody Konsumencki Lider Jakości 2018 - Naczynia kuchenne klasy premium.

Najlepsza stal, przemyślana konstrukcja i kompatybilność naczyń i wysokie standardy podczas produkcji to gwarancja wzorowego działania przez wiele lat. Niestety od czasu do czasu pojawiają się na rynku produkty, które podszywają się pod swój niedościgniony wzór. Czasami okazje lub zakup sprzętu z drugiej ręki może się okazać próbą oszustwa i stratą pieniędzy. Przy zakupie nowego produktu od prawdziwego przedstawiciela firmy Zepter nie ma takiej szansy.

Ale na co warto zwracać uwagę podczas zakupu?

Naczynia Zepter mają kilka mają kilka charakterystycznych cech, które każdy może sprawdzić samodzielnie. Produkty Zepter na całym świecie posiadają tylko jeden jednolity wspólny charakterystyczny design.

Napis Zepter na naczyniach i opakowaniach zawsze pisany jest tak samo - istnieje jedna czcionka. Każde naczynie jest zapakowane i zabezpieczone w oddzielnym specjalnym opakowaniu, również pokrywki są chronione kartonikiem aby zapobiec porysowaniu podczas transportu. Na dnie naczyń wytłoczone są symbole firmowe.

Firmowy garnek posiada instrukcję i imbus do odkręcania elementów przy uchwytach. Na kartonie jest podana nazwa Zepter oraz symbol naczynia, nie ma natomiast tu ceny.  Ceny naczyń wyszczególnione są na fakturze firmowej.

W okręgu jest zamieszczony znak z dokładnymi oznaczeniami produktu, łącznie z informacjami o materiałach, z których został wykonany. Umieszczony na naczyniu symbol z logo i nazwą Zepter posiadają wyrazistą fakturę, łatwo wyczuwalną pod palcami. Charakterystyczne, firmowe "Z" występuje również na rączkach, pokrywkach, termo kontrolerach jak i mniejszych naczyniach np. tygielki do gotowania kawy. Aktualnie w sprzedaży dostępne są wyłącznie naczynia z uchwytami i rączkami naczyń w kolorze złotym.